RLC73PW2BR124FTDF
TE Connectivity / CGS
279-RLC73PW2BR124FTD
RLC73PW2BR124FTDF
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD RLC73PW 2B R124 1% 1K RL
ECAD Model:
In Stock: 873
Stock:
873 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TE Connectivity
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
RLC73
124 mOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
75 PPM / C
1206
3.1 mm (0.122 in)
1.55 mm (0.061 in)
0.55 mm (0.022 in)