CGA3E2NP02A2R2C080AA
TDK
810-CGA3E2NP02A2R2CA
CGA3E2NP02A2R2C080AA
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT MLCC,0603,NP0,100V,2.2pF,0.8mm
Lifecycle:
End of Life:
Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 2.761
Stock:
2.761 Can Dispatch Immediately
Quantities greater than 2761 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TDK
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
2.2 pF
100 VDC
C0G (NP0)
0.25 pF
0603
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 150 C
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.8 mm (0.031 in)