MLASE042SCG6R4CWNA01
TAIYO YUDEN
963-MLASE042SCG6R4CW
MLASE042SCG6R4CWNA01
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 6.4pF C0G 01005 Tol 0.25pF Medical
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
6 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 40000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
TAIYO YUDEN
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
6.4 pF
16 VDC
C0G (NP0)
0.25 pF
01005
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 125 C
0.4 mm (0.016 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.2 mm (0.008 in)