VPP24K3HDNTX
Switchcraft
502-VPP24K3HDNTX
VPP24K3HDNTX
Mfr.:
Description:
Audio & Video Patch Panels VIDEO PATCHBAY RoHS
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Switchcraft
Product Category: Audio & Video Patch Panels
RoHS:
Video
24 Position
3.5 in (2 Rack Units)
Normalled Non-Terminated
2.9 in