RL3720WT-R005-J
Susumu
754-RL3720WT-R005-J
RL3720WT-R005-J
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.005 Ohm 5% 0815 350ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Susumu
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RL_W
1508 (Reversed)
3820 (Reversed)
3.75 mm (0.148 in)
2 mm (0.079 in)
0.4 mm (0.016 in)