RL3264T-R027-F
Susumu
754-RL3264T-R027-F
RL3264T-R027-F
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.027ohm 1%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Susumu
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RL
27 mOhms
1 %
350 PPM / C
2512
6.35 mm (0.25 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)