RG2012V-3091-P-T1
Susumu
754-RG2012V-3091-PT1
RG2012V-3091-P-T1
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 1/8W 3.09K Ohm 0.02% 0805 5ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
40 Weeks Estimated factory production time.
Long lead time reported on this product.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Susumu
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RG
3.09 kOhms
0.02 %
5 PPM / C
0805
2 mm (0.079 in)
1.2 mm (0.047 in)
0.4 mm (0.016 in)
- 55 C
+ 155 C
AEC-Q200
125 mW (1/8 W)
150 V