PCMB042T-R22MS
Susumu
754-PCMB042T-R22MS
PCMB042T-R22MS
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 0.22uH 20%
ECAD Model:
In Stock: 2.195
Stock:
2.195 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Susumu
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Choke
Unshielded
220 nH
20 %
9 A
6.6 mOhms
12.5 A
Standard
4.15 mm
4 mm
1.8 mm