KRL3264D-M-R390-F-T5
Susumu
754-KRL3264DMR390FT5
KRL3264D-M-R390-F-T5
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD Current Sense Resistors 2512 2.0W 0.390 ohm 1% 50ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Susumu
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
RoHS:
Reel
KRL
390 mOhms
2 W
1 %
50 PPM / C
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.1 mm (0.122 in)
0.5 mm (0.02 in)