KRL3264-C-R075-F-T1
Susumu
754-KRL3264CR075F-T1
KRL3264-C-R075-F-T1
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 1W 75m ohm 1% 6.3 x 3.1 Metal Foil
ECAD Model:
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Susumu
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
KRL
75 mOhms
1 W
1 %
50 PPM / C
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.1 mm (0.122 in)
0.5 mm (0.02 in)