KRL1632D-M-R100-F-T1
Susumu
754-KRL1632DMR100FT1
KRL1632D-M-R100-F-T1
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD Current Sense Resistors 1206 0.75W 0.100 ohm 1% 50ppm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Similar Products
KRL
100 mOhms
750 mW (3/4 W)
1 %
50 PPM / C
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.5 mm (0.02 in)