KRL1632-C-R075-F-T1
Susumu
754-KRL1632CR075F-T1
KRL1632-C-R075-F-T1
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 0.5W 75m ohm 1% 3.2 x 1.6 Metal Foil
ECAD Model:
In Stock: 102
Stock:
102 Can Dispatch Immediately
KRL
75 mOhms
750 mW (3/4 W)
1 %
50 PPM / C
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.5 mm (0.02 in)