CDRH2D14NP-R60NC
Sumida
851-CDRH2D14NP-R60NC
CDRH2D14NP-R60NC
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 0.60uH 2.2A 0.025ohm
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Cut Tape / MouseReel™
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
3.2 mm x 3.2 mm
Shielded
600 nH
35 %
3.45 A
33 mOhms
- 40 C
+ 100 C
Standard
3.2 mm
3.2 mm
1.55 mm
Ferrite
CDRH
Reel
Cut Tape
MouseReel
Application: Power
Brand: Sumida
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Mounting Style: PCB Mount
Product: Power Inductors
Product Type: Power Inductors - SMD
Factory Pack Quantity: 1000
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 100 kHz