CDRH104NP-180MC
Sumida
851-CDRH104NP-180MC
CDRH104NP-180MC
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD SMD Power Inductor Shielded
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Sumida
Product Category: Power Inductors - SMD
10.1 mm x 9.2 mm
Shielded
18 uH
20 %
1.8 A
84 mOhms
- 40 C
+ 100 C
Standard
10.1 mm
9.2 mm
5 mm
CDRH104
Application: Power
Brand: Sumida
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: VN
Mounting Style: PCB Mount
Product: Power Inductors
Product Type: Power Inductors - SMD
Factory Pack Quantity: 1000
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 1 kHz