CDR10D48MNNP-820NC
Sumida
851-CDR10D48MNNP820N
CDR10D48MNNP-820NC
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 82uH 2.0A 0.175ohms
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Sumida
Product Category: Power Inductors - SMD
Power Inductor
Shielded
82 uH
25 %
880 mA
280 mOhms