531KB150M000DG
Skyworks Solutions, Inc.
634-531KB150M000DG
531KB150M000DG
Mfr.:
Description:
Standard Clock Oscillators Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 1; 10-1417 MHz
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Skyworks
Product Category: Standard Clock Oscillators
Standard Oscillators
7 mm x 5 mm
150 MHz
20 PPM
15 pF
1.71 V
1.89 V
CML
SMD/SMT
- 40 C
+ 85 C
7 mm (0.276 in)
5 mm (0.197 in)
1.65 mm (0.065 in)
Si531
Cut Tape
Brand: Skyworks Solutions, Inc.
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Current Rating: 108 mA
Duty Cycle - Max: 55 %
Operating Supply Voltage: 1.8 V