515BCA100M000CAG
Skyworks Solutions, Inc.
634-515BCA100M000CAG
515BCA100M000CAG
Mfr.:
Description:
VCXO Oscillators Differential/single-ended single frequency VCXO; 0.1-250 MHz
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 200   Multiples: 200
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Skyworks
Product Category: VCXO Oscillators
RoHS:
VCXO
3.2 mm x 2.5 mm
100 kHz to 250 MHz
15 pF
2.97 V
3.63 V
LVDS
SMD/SMT
- 40 C
+ 85 C
3.2 mm
1.1 mm
2.5 mm
Si515
Cut Tape
Brand: Skyworks Solutions, Inc.
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Current Rating: 26 mA
Duty Cycle - Max: 52 %
Moisture Sensitive: Yes
Mounting Style: SMD/SMT
Operating Supply Voltage: 3.3 V