22CUD32FD
Siemens
982-22CUD32FD
22CUD32FD
Mfr.:
Description:
Contactors - Solid State STARTER,FVR,S0,SSOLR,208VAC,N4X
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
11 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Siemens
Product Category: Contactors - Solid State
Chassis Mount
22 A
600 VAC
208 VAC
- 20 C
+ 40 C
15 in
7 in
24 in