SIT9005AI-11-18DA100.000000G
SiTime
788-SIT905AI1118DA1G
SIT9005AI-11-18DA100.000000G
Mfr.:
Description:
SSXO Oscillators
ECAD Model:
In Stock: 250
Stock:
250 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
SiTime
Product Category: SSXO Oscillators
RoHS:
SSXO
2.5 mm x 2 mm
100 MHz
20 PPM
15 pF
1.8 V
1.7 V
1.9 V
LVCMOS, LVTTL
Center Spread, Down Spread
0.125 %, - 0.25 %
SMD/SMT
- 40 C
+ 85 C
2.5 mm
2 mm
0.75 mm
Brand: SiTime
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TH
Duty Cycle - Max: 55 %