RF086-24SP-24SP-0305
Samtec
200-F08624SP24SP0305
RF086-24SP-24SP-0305
Mfr.:
Description:
RF Cable Assemblies 50 Ohm .086 RF Millimeter Wave Cable Assembly
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
5 Can Dispatch in 20 Days
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Samtec
Product Category: RF Cable Assemblies
2.4 mm
Plug (Male)
Straight
2.4 mm
Plug (Male)
Straight
305 mm (12.008 in)
50 Ohms
50 GHz
MWC-2350F-01-S
Bulk
Brand: Samtec
Connector A Polarity: Normal
Connector B Polarity: Normal
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Frequency Range: 0 Hz to 50 GHz
Minimum Frequency: 0 Hz