MTSW-112-12-L-D-084
Samtec
200-MTSW11212LD084
MTSW-112-12-L-D-084
Stock:
370 Can Dispatch in 5 Days
Pin Strip
24 Position
2.54 mm (0.1 in)
2 Row
2.54 mm (0.1 in)
Pin (Male)
Gold
2.133 mm (0.084 in)
- 55 C
+ 125 C
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Flammability Rating: UL 94 V-0