MTSW-110-13-G-D-396
Samtec
200-MTSW11013GD396
MTSW-110-13-G-D-396
Stock:
472 Can Dispatch in 5 Days
Pin Strip
20 Position
2.54 mm (0.1 in)
2 Row
Pin (Male)
Gold
10.05 mm (0.396 in)
- 55 C
+ 125 C
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: Not Available
Flammability Rating: UL 94 V-0