MTSW-110-13-G-D-1020
Samtec
200-MTSW11013GD1020
MTSW-110-13-G-D-1020
Stock:
472 Can Dispatch in 20 Days
Pin Strip
20 Position
2.54 mm (0.1 in)
2 Row
Pin (Male)
Gold
2.59 mm (0.102 in)
- 55 C
+ 125 C
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Flammability Rating: UL 94 V-0