MTSW-108-07-L-D-235
Samtec
200-MTSW10807LD235
MTSW-108-07-L-D-235
Stock:
1.041 Can Dispatch in 5 Days
Pin Strip
16 Position
2.54 mm (0.1 in)
2 Row
2.54 mm (0.1 in)
Pin (Male)
Gold
5.969 mm (0.235 in)
- 55 C
+ 125 C
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: MY
Flammability Rating: UL 94 V-0