MTSW-106-12-T-D-810
Samtec
200-MTSW10612TD810
MTSW-106-12-T-D-810
Stock:
728 Can Dispatch in 5 Days
Pin Strip
12 Position
2.54 mm (0.1 in)
2 Row
Pin (Male)
Tin
20.57 mm (0.81 in)
- 55 C
+ 105 C
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Flammability Rating: UL 94 V-0