MTSW-105-22-G-D-413
Samtec
200-MTSW10522GD413
MTSW-105-22-G-D-413
Stock:
1.587 Can Dispatch in 5 Days
Pin Strip
10 Position
2.54 mm (0.1 in)
2 Row
Pin (Male)
Gold
10.49 mm (0.413 in)
- 55 C
+ 125 C
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: Not Available
Flammability Rating: UL 94 V-0