MTSW-103-07-F-S-125
Samtec
200-MTSW-10307FS125
MTSW-103-07-F-S-125
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
2 Weeks Estimated factory production time.
Pin Strip
3 Position
2.54 mm (0.1 in)
1 Row
Pin (Male)
Gold
3.175 mm (0.125 in)
- 55 C
+ 125 C
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: VN
Flammability Rating: UL 94 V-0