LL032-92SP-92SP-1000
Samtec
200-03292SP92SP1000
LL032-92SP-92SP-1000
Mfr.:
Description:
RF Cable Assemblies 32 GHz Nitrowave High-Performance Cable Assembly, 2.92 mm Plug to 2.92 mm Plug, 1000 mm
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 3
Stock:
3 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
1 Week Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
50 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Samtec
Product Category: RF Cable Assemblies
RoHS:
2.92 mm
Plug (Male)
Straight
2.92 mm
Plug (Male)
Straight
1 m (3.281 ft)
50 Ohms
32 GHz
Yellow
Bag
Brand: Samtec
Connector A Polarity: Normal
Connector B Polarity: Normal
Contact Material: Copper
Contact Plating: Gold
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Frequency Range: 0 Hz to 32 GHz
Minimum Frequency: 0 Hz