HCMS-15-T-04.00-01-S
Samtec
200-HCMS-15T04.0001S
HCMS-15-T-04.00-01-S
Mfr.:
Description:
Ribbon Cables / IDC Cables IDC Socket and Terminal Cable Assemblies
In Stock: 13
Stock:
13 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
2 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Samtec
Product Category: Ribbon Cables / IDC Cables
Ribbon Cable
Plug
15 Position
Socket
15 Position
2.54 mm
Male / Female
28 AWG