EPLSP-031-0700
Samtec
200-EPLSP-031-0700
EPLSP-031-0700
Mfr.:
Description:
Computer Cables 0.80 mm Eye Speed I/O Rugged Latching High-Speed Cable Assembly
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
21 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Samtec
Product Category: Computer Cables
RoHS:
I/O Cables
Twin Axial
Plug
31 Position
Plug
31 Position
Male / Male
32 AWG
700 mm
Bag
Brand: Samtec
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Current Rating: 1.7 A