TMBYV10-60FILM
STMicroelectronics
511-TMBYV10-60FILM
TMBYV10-60FILM
Mfr.:
Description:
Schottky Diodes & Rectifiers SMALL SIGNAL SCHOTTKY DIODE
Lifecycle:
End of Life:
Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 692
Stock:
692 Can Dispatch Immediately
Quantities greater than 692 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
STMicroelectronics
Product Category: Schottky Diodes & Rectifiers
RoHS:
Schottky Diodes
MELF
DO-213AB
Single
Si
1 A
60 V
700 mV
40 A