STTH30L06W
STMicroelectronics
511-STTH30L06W
STTH30L06W
Mfr.:
Description:
Rectifiers 30 Amp 600 Volt
ECAD Model:
In Stock: 1.404
Stock:
1.404 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
25 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
STMicroelectronics
Product Category: Rectifiers
RoHS:
Through Hole
DO-247-2
600 V
30 A
Ultra Fast Recovery Rectifiers
Single
1.55 V
160 A