STTH20002TV1
STMicroelectronics
511-STTH20002TV1
STTH20002TV1
Mfr.:
Description:
Rectifiers TURBO 2 ULTRAFAST HIGH VOLTAGE
ECAD Model:
In Stock: 416
Stock:
416 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
25 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
STMicroelectronics
Product Category: Rectifiers
RoHS:
SMD/SMT
ISOTOP
200 V
120 A
Ultra Fast Recovery Rectifiers
Dual Parallel
1.2 V