STPS2H100A
STMicroelectronics
511-STPS2H100A
STPS2H100A
Mfr.:
Description:
Schottky Diodes & Rectifiers 2.0 Amp 100 Volt
ECAD Model:
In Stock: 25.516
Stock:
25.516 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Schottky Rectifiers
SMD/SMT
SMA (DO-214AC)
Single
Si
2 A
100 V
880 mV
75 A