STM32L151RBH6D
STMicroelectronics
511-STM32L151RBH6D
STM32L151RBH6D
Mfr.:
Description:
ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power Arm Cortex-M3 MCU with 128 Kbytes of Flash memory, 32 MHz CPU, U
Lifecycle:
NRND:
Not recommended for new designs.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 3840   Multiples: 3840
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RoHS:
STM32L1
1.65 V
3.6 V