SMCJ85CA-TR
STMicroelectronics
511-SMCJ85CA-TR
SMCJ85CA-TR
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 85V Bidirect
ECAD Model:
In Stock: 2.268
Stock:
2.268 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
13 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
STMicroelectronics
1 Channel
85 V
SMD/SMT
178 V
94 V
SMC (DO-214AB)
56 A
1.5 kW
150 pF
30 kV
30 kV