SMB6F33A
STMicroelectronics
511-SMB6F33A
SMB6F33A
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600 W, 33 V TVS in SMB Flat
Lifecycle:
End of Life:
Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 4.358
Stock:
4.358 Can Dispatch Immediately
Quantities greater than 4358 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Product
STMicroelectronics SMBJ33A-TR
STMicroelectronics
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 33V Unidirect
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
33 V
SMD/SMT
69.7 V
36.7 V
SMB (DO-214AA)
57 A
600 W
150 pF
30 kV
30 kV