SMA4F23A
STMicroelectronics
511-SMA4F23A
SMA4F23A
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400 W, 23 V TVS in SMA Flat
Lifecycle:
End of Life:
Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer.
ECAD Model:
In Stock: 9.655
Stock:
9.655 Can Dispatch Immediately
Quantities greater than 9655 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Similar Product
STMicroelectronics SMAJ24A-TR
STMicroelectronics
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 24V Unidirect
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
23 V
SMD/SMT
49.2 V
25.7 V
SMA (DO-214AC)
47 A
400 W
30 kV
30 kV