ESDALC6V1-5P6
STMicroelectronics
511-ESDALC6V1-5P6
ESDALC6V1-5P6
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes EMI Filter ESD
ECAD Model:
In Stock: 122.829
Stock:
122.829 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
STMicroelectronics
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Unidirectional
5 Channel
5 V
SMD/SMT
14 V
6.1 V
SOT-666-6
2.5 A
30 W
15 pF
8 kV
15 kV
- 40 C
+ 150 C
ESDALC6V1-5P6
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: STMicroelectronics
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Product: ESD Suppressors
Factory Pack Quantity: 3000
Subcategory: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf - Forward Voltage: 1 V