BAS70-05WFILM
STMicroelectronics
511-BAS70-05WFILM
BAS70-05WFILM
Mfr.:
Description:
Schottky Diodes & Rectifiers 70mA 70 Volt
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
25 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 18000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
STMicroelectronics
Product Category: Schottky Diodes & Rectifiers
RoHS:
Schottky Diodes
SMD/SMT
SOT-323-3
Dual Anode Common Cathode
Si
70 mA
70 V
1 V
1 A