WW1FT37R4
SEI Stackpole
708-WW1FT37R4
WW1FT37R4
Mfr.:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 1W, 37.4 ohm, 1%
Minimum: 2500   Multiples: 2500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2500)
RoHS:
37.4 Ohms
1 W
1 %
Axial
9.53 mm
2.79 mm