WW1FT107R
SEI Stackpole
708-WW1FT107R
WW1FT107R
Mfr.:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 1W, 107 ohm, 1%
Minimum: 2500   Multiples: 2500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2500)
RoHS:
107 Ohms
1 W
1 %
Axial
9.53 mm
2.79 mm