WW12FT178R
SEI Stackpole
708-WW12FT178R
WW12FT178R
Mfr.:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 1/2W, 178 ohm, 1%
Minimum: 2500   Multiples: 2500
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2500)
RoHS:
178 Ohms
400 mW
1 %
Axial
7.92 mm
2.79 mm