WW10JB700R
SEI Stackpole
708-WW10JB700R
WW10JB700R
Mfr.:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 10W, 700 ohm, 5%
Minimum: 250   Multiples: 50
RoHS:
700 Ohms
10 W
5 %
Axial
45.21 mm
9.53 mm