WW10FT470R
SEI Stackpole
708-WW10FT470R
WW10FT470R
Mfr.:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 10W, 470 ohm, 1%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 250   Multiples: 250
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 250)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Wirewound Resistors - Through Hole
RoHS:
470 Ohms
10 W
1 %
Axial
45.21 mm
9.53 mm