WVM5FB100R
SEI Stackpole
708-WVM5FB100R
WVM5FB100R
Mfr.:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, 5W, 100 ohm, 1%, VERT MT
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Wirewound Resistors - Through Hole
RoHS:
100 Ohms
5 W
1 %