VM3JB62R0
SEI Stackpole
708-VM3JB62R0
VM3JB62R0
Mfr.:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, 3W, 62 ohm, 5%, VERT MT
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1500   Multiples: 1500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Wirewound Resistors - Through Hole
RoHS:
2 Ohms
3 W
300 V
5 %
Radial
300 PPM / C
12.5 mm
8.5 mm
25 mm