RVC1206JT180K
SEI Stackpole
708-RVC1206JT180K
RVC1206JT180K
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, HV, 1206, 180 Kohm, 5%, 0.25W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RVC
180 kOhms
250 mW (1/4 W)
5 %