RTAN1206DTC4K70
SEI Stackpole
708-RTAN1206DTC4K70
RTAN1206DTC4K70
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 4.7kOhm 0.4W 50ppm 1206 0.005 Tant Nit AEC-Q200