RTAN0402DTE2K55
SEI Stackpole
708-RTAN0402DTE2K55
RTAN0402DTE2K55
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 2.55kOhm 0.063W 25ppm 0402 0.0005 Tant Nit AEC-Q200